1-Siparişim ne zaman kargoya verilir? 

Bütün siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. (Hafta sonu alınan siparişler ilk iş gününde kargo’ya verilmektedir.) 

Not: Pandemi Nedeniyle yaşanacak olan kısıtlamalar dolayısıyla kargoya vermek süresi uzayabilir. 

 

2-Kutularınızda kaç farklı atıştırmalık oluyor? 

Bütün Bikutulezzet kutuları alanlarında uzmanlaşmış ve kendini kanıtlamış firmalar tarafından özenle hazırlanmış ürünler içermektedir. Kutularımız boyları ve siparişinize göre değişmekle birlikte 100’lerce alternatif arasından o dönem sizler için seçtiğimiz en doğal ve lezzetli atıştırmalıkları kutularımıza ekliyoruz. Büyük adetli ve çoklu alımlarda ürün yelpazemiz geniş olduğundan sizlerin istekleri doğrultusunda ekibimiz kutularımızı özelleştirebiliyor. Böylece her seferinde yeni tatlar denerken sevdiğiniz tatların her zaman sizinle kalmasını sağlayabiliyorsunuz. 

 

3-Kutu içerisinde ki atıştırmalıkların nasıl seçiyorsunuz? 

Ürünlerimizi seçerken tek bir ara öğünde veya bir mola sırasında gün içerisinde kaybettiğiniz enerjiyi toplayıp günün geri kalanında daha zinde ve motive geçirmenizi amaçlıyoruz. Ürünlerimizin boyutunu ve besin değerlerini seçerken hem az kalorili olmasına hem de gün içerisinde size yetecek enerjiyi sağlamasına özen gösteriyoruz.  

 

4-Fiyatlandırmanızı nasıl yapıyorsunuz? 

Bireysel kutularımızda fiyatlandırmayı sizlerin seçeceği kutu içerisinde ki ürün miktarına göre yapıyoruz. Bireysel kutularımız da kargo ücretsizdir. 

Ofis için olan kutularımızda fiyatlandırmayı sizlerin istekleri doğrultusunda yapıyoruz. Her kurum kişinin ihtiyaçları ve bütçesi farklı olacağından size en uygun paket ve teklif için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

 

5- Standlarınızı kimlere veriyorsunuz? 

Standlarımızı ofis kullanımda daha rahat düzenli takip edilebilir olması açısından kurumsal müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. İlk siparişiniz ile birlikte sizlere vereceğimiz stand ile ürünlerinizi daha düzenli ve temiz tutmanızı sağlayacaktır. 

 

6-Her kutu için atıştırmalık seçebilir miyim? 

Bireysel müşterilerimiz için kutu içeriğinde ki ürün miktarı ve sayısı değişen çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Kurumsal müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olarak ekip arkadaşlarınız hangi ürünleri daha çok sevdiğini öğreniyor. Diğer teslimatlarınız da talebi çok olan ürünlere yeni alternatifler oluşturuyor ve böylece yeni sağlıklı tatlarla sizi buluşturuyoruz. 

 

7- Kutular bizlere nasıl teslim edilecek? 

Bireysel müşterilerimiz için tüm Türkiye’ye anlaşmalı kargo firması ile gönderilmektedir. 

İstanbul içerisindeki kurumsal siparişlerinizi ekip arkadaşlarımız mümkün olan en kısa sürede size ulaştırırken Türkiye’nin tamamına anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile servis vermekteyiz. 

 

8- Kargomu nasıl takip edeceğim? 

Siparişiniz onaylandıktan sonra mail adresinize göndereceğimiz  takip numarası ile siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. 

 

9-Kutularımda değişiklik veya iptal durumunda ne yapmam gerekiyor? 

Kutularınızdaki değişiklik ve iptaller için [email protected] adresine mail atarak veya iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek yapabilirsiniz.